Wyjazdy indywidualne

Zagraniczne

Wiedeń +

Dzień I

 

Wyjazd:

  • Bydgoszcz 4.15 (Parking Hala Łuczniczka)
  • Zławieś Wielka (Shell) 4.45.
  • Toruń 5.15 (Arena Toruń ul. Bema)

Przejazd do Mikulova. Spacer po mieście: Zamek, Synagoga, Święte Wzgórze z którego roztacza się przepiękna panorama na Mikulov i morawskie winnice. Przejazd do Wiednia. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

Dzień II

 

Śniadanie. Zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem. Hundertwasser Haus, budynek pełen barw i niesamowitej architektury. Objazd po Ringstrasse m.in. Plac Marii Teresy pośrodku którego znajduje się pomnik arcyksiężnej Austrii, a po obu stronach budynki Muzeum Historii Naturalnej i Historii Sztuki, Parlament, plac pod Ratuszem, Kościół Wotywny, ufundowany w podzięce po udaremnionym zamachu na cesarza Franciszka Józefa. Zwiedzanie centrum, Hofburg, cesarski pałac zimowy, symbol siły i bogactwa Habsburgów, katedra św. Szczepana, najważniejsza świątynia Wiednia, Kolumna Morowa wzniesiona w 1679 roku po ustaniu epidemii dżumy. Czas dla grupy. Przejazd na Górę Kahlenberg, Kaplica Jana III Sobieskiego. Obiadokolacja u stóp Kahlenbergu, w typowej restauracji – winiarni z muzyką na żywo. Powrót do hotelu.

 

Dzień III

 

Śniadanie i wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Wiednia. Przejedziemy do dawnej letniej rezydencji Habsburgów, Pałacu Schönbrunn. Wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO i stanowi najczęściej odwiedzaną atrakcję Austrii. Trasa „Grand Tour”, przejście m.in. prywatnymi apartamentami Franciszka Józefa i Elżbiety, sale balowe i koncertowe, sala porcelanowa, pokoje zajmowane przez Marię Teresę. Spacer po ogrodach Pałacu. Taras widokowy Glorietta. Obiad w drodze powrotnej.

 

Powrót:  Toruń około 23.30, Zławieś Wielka 00.00, Bydgoszcz 00.30.

 

Termin: 20 – 22.04.2024

Cena dla grupy min. 45 uczestników: 1150 zł + 130 €/os.

Cena zawiera: transport, noclegi, wyżywienie wg. programu, ubezpieczenie KL i NNW, usługi miejscowych przewodników, opieka pilota, bilety wstępów, opłaty drogowe i parkingowe, opłaty klimatyczne, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy, zestawy tour audioguide.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

NOCLEGI W HOTELACH *** I ****

TAK

SŁUCHAWKI SYSTEMY TOUR AUDIO GUIDE

TAK

UBEZPIECZENIE KL ORAZ NNW

TAK

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ