Wyjazdy firmowe

Krajowe

Zbudujemy Fabrykę – Łódź

 

Integracyjna gra miejska „Zbudujemy fabrykę”. Łączy w sobie zwiedzanie najciekawszych, zabytkowych obiektów, niezwykłych zakamarków miasta oraz elementy imprezy integracyjnej o charakterze teembuildingowym. Uczestnicy zabawy „przenoszą się” w czasy „Ziemi Obiecanej”, by jako młodzi fabrykanci – lodzermansche zbudować swoją pierwszą fabrykę w Łodzi.

Gra rozpoczyna się od spotkania z przybyłą z przeszłości Leonią Poznańską – żoną wielkiego fabrykanta, która wprowadzi uczestników w fabułę i klimat gry. Gra polega na znalezieniu i dotarciu do poszczególnych punktów, gdzie na grupy czekać będą kolejne zadania. Po wykonaniu zadania uczestnicy otrzymują kolejny fragment puzzli przedstawiających fabrykę – w ten symboliczny sposób budują ją. Gra toczy się w kilku, współzawodniczących ze sobą grupach. Terenem gry są okolice Manufaktury, Starego Miasta, pl. Wolności, ul. Rewolucji 1905, ul. Piotrkowska. Zadania jakie będzie m.in. trzeba wykonać: Malarz. Zadaniem jednego z graczy będzie namalować kopię modernistycznego dzieła. Niestety podczas pracy nie będzie on widział oryginału, będzie on musiał całkowicie zdać się na instrukcje swych kolegów. Tylko doskonała komunikacje pomoże zdobyć kolejny fragment fabryki. Narciarz. By zdobyć kolejną wskazówkę i klucz gracze muszą pokonać slalom w przedziwnych, potrójnych nartach, które wpiąć muszą wszyscy członkowie grupy jednocześnie. Zaczarowany ołówek. Zadaniem grypy będzie napisać słowo „Łódź” używając ogromnego ołówka zawieszanego na linach trzymanych przez uczestników gry. Dobry rzemieślnik. By zdobyć kolejny fragment fabryki gracze będą musieli popisać się wiedzą z zakresu podstaw przemysłu włókienniczego – okaże się czy przyszli fabrykanci wiedzą jak wygląda bawełna, wełna, przędza, jedwab, niedoprzęd, dzianina czy tkanina. Obiad w jednej z restauracji i czas do dyspozycji grupy.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać  do preferencji, wieku czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ