Wycieczki szkolne

Krajowe

Wrocław i Hydropolis

 

Przejazd do Wrocławia. Hydropolis, miejsce dla spragnionych wiedzy! Czy wiesz, że woda pokrywa aż 70% powierzchni Ziemi? To tej substancji dedykowana jest wystawa. Hydropolis znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000 m². Wystawa podzielona jest na 8 stref tematycznych. Każda z nich przedstawia wodę z innego, fascynującego ujęcia. Przygotuj się na niezwykłą podróż i odkryj otaczający nas świat z nowej perspektywy.

Spacer z przewodnikiem. Ostrów Tumski, najstarsza, zabytkowa dzielnica Wrocławia. Rozwój zawdzięcza dogodnemu położeniu, gdyż był to najwygodniejszy punkt przekraczania Odry. Stare Miasto, rynek wywodzi się z XIII – wiecznego miasta lokacyjnego. Jest to jeden z największych rynków staromiejskich w Europie o wym. 205 x 175m. Otaczające go budynki reprezentują style różnych epok. Zobaczymy m.in. Pomnik Ku Czci Zwierząt Rzeźnych i ulica Jatki, gotycki ratusz, kamienice „Jaś i Małgosia", budynki uniwersytetu. Zwiedzając natkniemy się również na krasnoludki. Powrót do miejsca zbiórki.

 

Program jest propozycją ramową. Atrakcje możemy dobrać  do preferencji, wieku czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ