Wycieczki szkolne

Krajowe

Warszawa da się lubić

 

Spacer z przewodnikiem po Warszawie. Zobaczymy m.in. Park Łazienkowski i Pomnik Chopina, zespół pałacowo-parkowy w Warszawie z licznymi zabytkami klasycystycznymi, założony z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Przejdziemy przez Krakowskie Przedmieście, po Placu Zamkowym, przy Zamku Królewskim, po rynku Starego Miasta. Zobaczymy Grób Nieznanego Żołnierza, upamiętniający bezimiennych żołnierzy poległych w obronie ojczyzny. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik, centrum jest jedną z najnowocześniejszych tego typu placówek w Europie. Interaktywne eksponaty będziemy mogli dotykać, wąchać, przeprowadzać własne eksperymenty. Centrum podzielone jest tematycznie m.in. świat ruchu, człowiek a środowisko, strefa światła... W każdej z stref, pomoc oferują nam pracownicy – animatorzy, którzy z przyjemnością wyjaśnią działanie eksponatów.

lub

Stadion Narodowy, droga piłkarza bez tajemnic! Na własnej skórze przekonamy się, którędy piłkarze przybywają na stadion, zobaczymy jak wygląda Strefa Zawodnicza, poznamy zakamarki piłkarskiej szatni, wejdziemy na płytę boiska, a na koniec wczujemy się w rolę piłkarza w pomeczowej Sali Konferencyjnej.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać  do preferencji, wieku czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ