Wyjazdy firmowe

Krajowe

Toruń i Osada Karbówko

 

Dzień I

Przejazd do osady Karbówko, malowniczo położonej osady, w której oderwiemy się od codziennych problemów i zgiełku dużego miasta. Bliskość urokliwej Doliny Drwęcy oraz rozległe tereny należące do Osady są gwarantem udanego odpoczynku i integracji na łonie natury. Obiad. Tematyczne gry integracyjne, to świetna okazja do lepszego poznania współpracowników w zupełnie nowych okolicznościach. Gra Przeprawy GPS to jedna z najnowszych oraz najciekawszych zabaw integracyjnych wykorzystujących odbiorniki GPS. Uczestnicy zostają podzieleni na drużyny po ok. 10 osób do każdej z nich zostaje przydzielony instruktor oraz odbiornik GPS. Zadaniem drużyny jest znaleźć w terenie w jak najszybszym czasie wszystkie podpunkt do których poprowadzi GPS. Na każdym podpunkcie będzie czekać na uczestników inne zadanie. Wśród zabaw mogą się znaleźć: przeprawa linowa, budowa linii telefonicznej, łamigłówka logiczna, zajęcia sprawnościowe. Wygrywa drużyna, która wykona wszystkie zadania jako pierwsza.

Możliwość wyboru innych gier integracyjnych: tratwa, survival, , spływy pontonowe, terenowa gra miejska, trójbój myśliwski, komandosi, porwanie prezesa.

Wieczorna zabawa integracyjna, gdzie przez cały czas jej trwania rozpalony będzie grill z szerokim wyborem potraw, deserów i napoi. Zabawa odbywać się będzie w jednym z czterech urokliwych zakątków grillowych, a każdy z nich zaaranżowany w innym stylu.

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd do Torunia. Gra miejska. Odkrywcy toruńskich tajemnic. Aktywne zwiedzanie grodu Kopernika, podczas którego stajemy się tropicielami toruńskich sekretów. Poznawanie miasta i jego zabytków dostarcza nam wielu wrażeń i staje się niezapomnianą przygodą. Na zakończenie zabawy konkurs z niespodziankami, słodki poczęstunek oraz dyplom dla każdego.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ