Wycieczki szkolne

Krajowe

Szkoła windsurfingu 

 

Dzień I

Przejazd do Jastarni. Szkoła windsurfingu pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. M.in. ćwiczenia równoważne, zasady sterowania deską, pływanie w ślizgu, ostrzenie i odpadanie, halsowanie, nauka płynięcia pod wiatr. Jedna z najlepszych lokalizacji na Półwyspie Helskim! Płytki akwen z mielizną w głąb zatoki gwarantuje bezpieczną naukę dla osób początkujących. Przejazd do ośrodka. Obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd na Hel. Miejscowość turystyczna z kąpieliskiem nadmorskim położona na cyplu Mierzei Helskiej. Do jednych z głównych atrakcji należą zabytkowe chaty kaszubskie, Helskie Fokarium, latarnia morska. Fokarium, celem jest odtworzenie kolonii foki szarej w południowej części Bałtyku. Składa się z kompleksu trzech basenów hodowlanych, kilku małych basenów-separatek (dla osobników młodych i chorych wymagających rehabilitacji) i budynku dydaktyczno-laboratoryjnego z salą seminaryjną i laboratoriami. Przejazd do Jastarni. Doskonalenie zdobytych umiejętności windsurfingowych. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Doskonalenie zdobytych umiejętności windsurfingowych. Przejazd do Sopotu. Spacer po Monciaku – Krzywy Dom. Molo, najdłuższe drewniane molo w Europie, ma około kilometra długości. Jedna z największych atrakcji Sopotu. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ