Wyjazdy firmowe

Zagraniczne

Skąd się bierze Becherovka ?

 

Dzień I

Bastei, niezwykła grupa skalna z ponad 200 – metrowymi pionowymi ścianami, które wyrastają znad brzegu Łaby. W połowie XIX w. skały połączono mostem, powstały galeryjki – punkty widokowe. Spacer może, co prawda, wywołać gęsią skórkę, ale koniecznie trzeba na nie wejść. Nazwa pochodzi z czasów wojny trzydziestoletniej – mieszkańcy okolicznych wiosek ukrywali się w niej przed wojskami szwedzkimi. Twierdza Königstein stanowi jedyny w swoim rodzaju przykład europejskiego kunsztu budowy twierdz wywierającym silne wrażenie na zwiedzającym. Leży ponad 200 metrów na korytem rzeki Łaba. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Zamek Loket, malowniczo położone miasteczko w zakolu rzeki Ohrzy z górującym nad nim zamkiem. Zwiedzanie historycznego centrum Karlovych Varów oraz głównego źródła leczniczego. M.in. Młyńska Kolonada – neorenesansowa galeria o długości 132 metrów wsparta na 124 kolumnach . Wjazd kolejką na Wzgórze Przyjaźni i wejście na wieżę widokową Diana. Becherovka – 13 źródło Karlovych Varów. Zwiedzanie wytwórni likierów, zabytkowych piwnic i degustacja 3 rodzajów Becherovki. Czas wolny. Wieczór Czeski z tradycyjnymi potrawami i muzyką na żywo.

 

Dzień III

Śniadanie. Hřensko jest to niewielka miejscowość, rozciągnięta wzdłuż drogi i rzeki Kamienice. Położona jest w ciasnym, skalnym kanionie, którego skalne ściany górują nad miejscowością na kilkadziesiąt metrów. Charakteryzuje się wąską i skupioną zabudową budynków po obu stronach rzeki i drogi, wciśniętych w skalne wnęki w pionowych ścianach wąwozu. Spływ łodziami w przepięknym wąwozie rzeką Kamienicą.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami. 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

UBEZPIECZENIE KL

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ