Wycieczki szkolne

Praga – Wrocław – Skalne miasto

Praga - Wrocław - Skalne miasto

 

Dzień I

Przejazd do Czech. Skalne Miasto w Adrszpaskich Skałach, płyta piaskowca została podzielona licznymi kanionami i szczelinami na szereg fragmentów tworząc w ten sposób "skalny labirynt". Wiele skał posiada własną nazwę np. Głowa Cukru, Kochankowie czy Starosta i Starościna. Poza pieszym zwiedzaniem labiryntu, mały rejs łódkami po jeziorku. Przejazd na miejsce zakwaterowania. Obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd do Pragi. Zwiedzanie z przewodnikiem. Hradczany (Pałac Prezydencki i uroczysta zmiana warty, Katedra św. Wita, ogród zamkowy), powstała w XIV w "królewska" dzielnica na zachodnim, wysokim brzegu Wełtawy. Most Karola, most łączący dzielnice Malá Strana i Staré Město, będący jedną z najsłynniejszych i najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych miasta. Rynek staromiejski, najbardziej reprezentacyjny plac miasta. Rynek otaczają kilkusetletnie kamienice, reprezentujące głównie barok, ale często pochodzące z okresu średniowiecza. Na rynku znajduje się ratusz staromiejski, a na jego wieży piętnastowieczny, ruchomy zegar astronomiczny „Orloj”. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Przejazd do Wrocławia. Ogród Zoologiczny wraz z Afrykarium, założony w 1865, jest najstarszym na obecnych ziemiach polskich i największym (pod względem liczby wystawianych zwierząt) ogrodem w Polsce. Powierzchnia ogrodu to 30 ha. Spacer po Wrocławiu. Stare Miasto, rynek wywodzi się z XIII – wiecznego miasta lokacyjnego. Jest to jeden z największych rynków staromiejskich w Europie o wym. 205 x 175m. Otaczające go budynki reprezentują style różnych epok. Zobaczymy m.in. gotycki ratusz, kamienice „Jaś i Małgosia”, budynki uniwersytetu. Zwiedzając natkniemy się również na krasnoludki.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ