Wycieczki szkolne

Zagraniczne

Praga - Spacer w chmurach

 

Dzień I

Przejazd do Czech. Sky Walk, czyli spacer w chmurach, który możliwy jest w Resorcie Dolni Morava to wyjątkowe przeżycie dla każdego. Wieża o wysokości 55 metrów znajduje się na zboczu góry Slamnik na wysokości 1116 m n.p.m. Poprzez swoje położenie gwarantuje doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy. Po zdobyciu najwyższego piętra mamy dwie możliwości, zawrócić drewnianą ścieżką lub użyć bezpiecznie wyprofilowanej zjeżdżalni o długości 101 m – emocje gwarantowane! Przejazd do Pragi. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi: spacer Placem Wacława, Dom Gminy Praskiej, Brama Prochowa, Staroměstské náměstí, Rynek staromiejski, najbardziej reprezentacyjny plac miasta. Rynek otaczają kilkusetletnie kamienice. Na rynku znajduje się ratusz staromiejski, a na jego wieży piętnastowieczny, ruchomy zegar astronomiczny „Orloj”. Pomnik Jana Husa, Dzielnica Żydowska. Most Karola, łączący dzielnice Malá Strana i Staré Město, będący jedną z najsłynniejszych i najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych miasta. Kampa Praska, leży między Wełtawą, a wypływającym i wpływającym do niej Czarcim Potokiem, sztucznym ciekiem wodnym utworzonym w celu napędzania kół młyńskich 3 młynów. Współcześnie pozostało jedno z nich, przy młynie „Wielki Przeor”. Ściana Johna Lennona. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi. Strahovski Klasztor, Hradczany, powstała w XIV w "królewska" dzielnica na zachodnim, wysokim brzegu Wełtawy. Zobaczymy Pałac Prezydencki, zamek królewski, bazylikę św. Jerzego, ogrody królewskie z Belwederem oraz budowaną przez 6 stuleci, katedrę św. Wita. Ogrody Wallenstaina, Plac Małostrański.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ