Wycieczki szkolne

Krajowe

Pienińskie zbóje II

 

Dzień I

Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Wieliczki, gdzie zobaczymy jedną z najstarszych i najbardziej znanych kopalni soli kamiennej na świecie. Wpisana przez UNESCO na pierwszą Listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Podczas zwiedzania będziemy mogli zobaczyć m.in. Kaplicę Św. Kingi. Magiczna podróż labiryntem solnych korytarzy to idealna okazja, żeby poznać unikalne pejzaże niezwykłych komór, odkryć tradycję i historię wielickiej kopalni. Przejazd na miejsce zakwaterowania. Obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Spacer z przewodnikiem na Trzy Korony to jedno z najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc w Pieninach. Z platformy widokowej na Okrąglicy, opadającej na Rówień koło Dunajca 500-metrową przepaścią, możemy podziwiać doskonały widok na przełom Dunajca i obszar Pienińskiego Parku Narodowego, a także na Tatry, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki i Magurę Spiską. Czas do dyspozycji grupy w ośrodku. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Spływ Dunajcem, jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Czas do dyspozycji grupy w ośrodku. Przejazd do Szczawnicy. Pijalnia wód mineralnych. Wejście na Palenicę - punkt widokowy na Szczawnicę i zjazd wyciągiem krzesełkowym. Obiadokolacja.

lub

Śniadanie. Gorczański Park Narodowy, a w nim „Gorczańskie powietrze – najczystsze na świecie”. Wieża widokowa na Magurce. – Gorc. Obiadokolacja.

 

Dzień IV

Śniadanie. Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, pierwszy zakopiański cmentarz, jedna z najsłynniejszych nekropolii polskich. Są tu pochowani wybitni dla Zakopanego, Tatr i Podhala. Wjedziemy kolejką na Gubałówkę, przesp acerujemy Szlakiem Papieskim na Butorowy Wierch i zjedziemy wyciągiem. Gubałówka wznosi się po północno - zachodniej stornie Zakopanego. Z góry roztacza się przepiękna panorama Zakopanego całych polskich Tatr. Czas do dyspozycji grupy na Krupówkach. Wielka Krokiew, największa skocznia narciarska oraz jeden z największych obiektów sportowych w Polsce. To tutaj m.in. święcił swoje sukcesy Adam Małysz. Wjazd wyciągiem krzesełkowym. Przejazd do ośrodka. Obiadokolacja.

 

Dzień V

Śniadanie i wykwaterowanie. Zapora i elektrownia wodna w Czorsztynie. Zwiedzimy pomieszczenia technologiczne elektrowni (m.in. urządzenia do produkcji prądu), jak i podziemny tunel, ze znajdującą się w nim galerią kontrolną zapory, poprowadzoną w skale na głębokości ponad 45 metrów od lustra wody i nasypu budowli (tamy). Malowidło 3D zatytułowane „Moc Żywiołów”. Powrót w godzinach wieczornych. 

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ