Wyjazdy firmowe

(Nie)winna wycieczka


(Nie)winna wycieczka

 

Dzień I

Przejazd do Ołomuńca, spacer zabytkową starówką miasta: Rynek, Kościół św. Michała, Kaplica św. Jana Sakandra, Katedra św. Wacława, kolumna Najświętszej Trójcy. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego na posiłek oraz zakupy.  Wizyta w jednej z Morawskich Winnic – zwiedzanie połączone z degustacją. Przejazd na miejsce zakwaterowania i obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Hundertwasser Haus, budynek pełen barw i niesamowitej architektury. Objazd po Ringstrasse: Kościół Wotywny, Ratusz, Teatr Zamkowy, Parlament, gmachy Muzeum Przyrodniczego i Historii Sztuki. Zobaczymy również Operę Wiedeńską* jedną z najbardziej znanych scen operowych świata. Hoffburg, zimową rezydencję Habsburgów, przejdziemy najważniejszymi dziedzińcami, zobaczymy Pomnik Marii Teresy, Następnie spacer po Starym Mieście m.in. uliczką luksusu Kohlmarkt, na której mieszkał kiedyś Fryderyk Chopin oraz jedną z najelegantszych Graben, na której znajduje się Kolumna Morowa wzniesiona w 1679 roku po ustaniu epidemii dżumy. Katedra św. Szczepana. Zwiedzanie piwnic oraz degustacja win spokojnych i musujących powstałych z endemicznych odmian. Obiad w winiarni. Powrót do hotelu.

 

Dzień III

Śniadanie Morawski Kras - Jaskinia Punkvy, rejs podziemną rzeką. Znana na całym świecie przepaść Macocha ma głębokość ponad 138 metrów i jest największą przepaścią tego rodzaju w Czechach i środkowej Europie. Górna jej część ma 174 metry długości oraz 76 metrów szerokości. Atrakcją jest podziemna rzeka Punkva. Cały kompleks reprezentuje kilkadziesiąt kilometrów jaskiń, przez które częściowo przepływają wody. Powrót  w godzinach wieczornych.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami. 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ