Wyjazdy firmowe

Zagraniczne

Na piwo do Czech

 

Dzień I

Wyjazd w kierunku Czech. Przejazd do Kutnej Hory. W mieście wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO zobaczymy, m.in. katedra św. Barbary, kaplicę czaszek, zabytkową Starówkę z renesansową i barokową zabudową. Przyjazd do Pragi. Obiadokolacja na statku podczas rejsu po Wełtawie, a po nim spektakl „Światło i dźwięk” (Křižíkova fontanna). Nocleg i zakwaterowanie.

 

Dzień II

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi. Przespacerujemy się z przewodnikiem po Placu Wacława, zobaczymy Dom Gminy Praskiej, Bramę Prochową. Następnie przejdziemy Staroměstské náměstí, zobaczymy m.in. Rynek staromiejski, najbardziej reprezentacyjny plac miasta. Rynek otaczają kilkusetletnie kamienice. Na nim znajduje się ratusz staromiejski, a na jego wieży piętnastowieczny, ruchomy zegar astronomiczny „Orloj”, pomnik Jana Husa, Most Karola – łączący dzielnice Malá Strana i Staré Město, będący jedną z najsłynniejszych atrakcji turystycznych miasta. Zwiedzanie miasta będziemy przeplatać wizytami w najbardziej znanych praskich karczmach, np. U Pinkasů, U Zlatého Tygra, U Medvídků… Wieczór spędzimy w zabytkowej 250-letniej kamiennej stodole. Rodzinna restauracja oferuje barwny program folklorystyczny z pokazem tańca i kolacją oraz nieograniczoną ilością piwa, wina i napojów. Restauracja szczyci się malowniczym, sielskim otoczeniem i wspaniałą tradycyjną kuchnią czeską.

 

Dzień III

Śniadanie i dalsze zwiedzanie Pragi. Strahovski Klasztor, Nowy Świat, Loreta, Hradczany, powstała w XIV w „królewska” dzielnica na zachodnim, wysokim brzegu Wełtawy. Zobaczymy Pałac Prezydencki i uroczystą zmianę warty, zamek królewski, bazylikę św. Jerzego, ogrody królewskie z Belwederem oraz budowaną przez 6 stuleci, katedrę św. Wita, a także Ogrody Wallenstaina. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami. 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

UBEZPIECZENIE KL

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ