Wyjazdy firmowe

Krajowe

Międzyzdroje, morze, burbon i śpiew!

 

Dzień I

Przyjazd i zakwaterowanie w Międzyzdrojach. Czas dla grupy, możliwość spaceru na molo, Aleja Gwiazd, zagroda pokazowa żubrów, Kawcza Góra – punkt widokowy na klifie, Woliński Park Narodowy.

Wieczór szant z muzyką na żywo w jednej z tawern w Międzyzdrojach! Jest morze, jest burbon, jest śpiew!

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd przez wyspę Uznam słynną droga falistych ozów. Po drodze zwiedzanie starówki średniowiecznego miasta uniwersyteckiego Greifswald. Było ono jednym z głównych miast Księstwa Gryfitów. Spacer deptakiem Greifswald, czas wolny. Przejazd na największą niemiecką Wyspę Rugię. Widok, z ogromnego mostu Rugenbrucke – Most Rugii, na trzy wyspy, porty jachtowe i malownicze wybrzeża. W drodze powrotnej przejazd historyczną groblą o długości 2830 m do hanzeatyckiego miasta Stralsund. Zwiedzanie najnowocześniejszego oceanarium w Europie. Dużą atrakcją jest także sześciometrowy tunel pod akwarium, w którym zwiedzający mogą wpatrywać się w lasy alg morskich i obserwować życie homarów, krabów i żabnic. Spacer po zabytkowym porcie – liczne jachty, przytulne kafejki w starych spichlerzach. Spacer po starym mieście Stralsundu, które należy do Światowego Dziedzictwa Kultury i Nauki UNESCO m.in. Kościół św. Marii i św. Mikołaja, które dominują nad miastem. Pobyt na staromiejskim rynku z siedemnastowiecznym ratuszem, spacer uroczymi uliczkami z zabytkowymi barokowymi kamienicami. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Przejazd do Świnoujścia. Zwiedzanie w Świnoujściu Fortu Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża. Zwiedzamy fortecę pod opieką „podłego” pruskiego żołdaka. W czasie marszruty po terenie i wnętrzach Fortu poznajemy jego historię, przechodząc jednocześnie kilka prób, które sprawdzą czy nadajemy się do wojskowej służby! Spacer przez Park Zdrojowy, wzdłuż portu do Stawy Młyny – punktu nawigacyjnego na falochronie, czas do dyspozycji grupy na promenadzie.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami. 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ