Wyjazdy firmowe

Krajowe

Lubuski Szlak Wina

 

Dzień I

Śniadanie. Zielona Góra, zwiedzanie z przewodnikiem. Muzeum Wina, w muzeum poznamy etapy winiarstwa od średniowiecza po współczesność. Zapoznamy się z zapleczem technicznym winiarstwa. Ratusz i Stary Rynek, Palmiarnia i Winne Wzgórze. Czas dla grupy. Rejs po rzece Odrze z Nowej Soli do Winnicy Kinga. Zwiedzimy winnice oraz weźmiemy udział w degustacji 3 gatunków wina oraz regionalnych serów w starej drewnianej rybakówce. Na koniec biesiada z muzyką na żywo. Powrót do hotelu.

 

Dzień II

Późne śniadanie. Przejazd do Winnicy Miłosz, miejsce magiczne, gospodarstwo całe w drewnie, a klimat jak w Toskanii. Zaletą winnicy jest to, że uprawiana jest wyłącznie szlachetną winorośli, vitis viniferę. Chlubą winnicy jest Zweigelt o delikatnym zapachu papryczki, smaku dojrzałych wiśni i czereśni. Przespacerujemy się po winnicy oraz weźmiemy udział w degustacji wina w specjalnej piwnicy winiarskiej. Degustacja 4 win z elementami kursu sommelierskiego plus lokalne sery i pieczywo własnego wypieku. Obiadokolacja w winnicy. Przyjazd do hotelu na kolejny nocleg lub powrót. 

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ