Wycieczki szkolne

Krajowe

Kaszuby i Łeba

 

Dzień I

Przejazd na Kaszuby. Szymbark, Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Największymi atrakcjami skansenu są: „Dom postawiony na głowie”, najdłuższa deska świata, Dom Sybiraka, bunkier Gryfa Pomorskiego. Wieżyca, najwyższe wzgórze pasm morenowych Wzgórz Szymbarskich. Wierzchołek jest porośnięty lasem bukowym. Na szczycie wzgórza usadowiono platformę widokową – Kaszubska Wieża Widokowa im. Jana Pawła II. Z wieży widokowej rozpościera się przepiękny widok na całe Kaszuby. Obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd meleksami po Słowińskim Parku Narodowym, uznawanym za jeden z największych cudów Polski. Unikalna na skalę światową przestrzeń zajmowana przez jeziora, przymorskie torfowiska, a przede wszystkim przez unikatowe wydmy ruchome. Rejs statkiem, podczas którego można obserwować piękną plażę i malowniczy klif z zupełnie innej perspektywy oraz dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat pracy rybaków i zasadach łowienia ryb. Spacer brzegiem morza. Czas do dyspozycji grupy. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Wizyta w Sea Park, czyli centrum edukacji i zabawy nawiązujące do historii i kultury Pomorza. Znajdują się tu m.in foki bałtyckie, czy pochodzące z pochodzące z dalszych rejonów uchatki kalifornijskie i kotiki południowoamerykańskie. Powrót do miejsca zbiórki.

 

Program jest propozycją ramową. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ