Wycieczki szkolne

Krajowe

Góry Świętokrzyskie - kraina czarownic

 

Dzień I

Przejazd do Kielc. Spacer po Kielcach z przewodnikiem: Pałac Biskupów Krakowskich,dy Włoskie, Katedra Kielecka, Ulica Sienkiewicza, Plac Artystów z pomnikiem dzika, Rynek. Kadzielnia, rezerwat geologiczny z najpiękniejszym w Polsce amfiteatrem wykutym w skale. Obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Wejście z Nowej Słupi na Łysą Górę. Święty Krzyż, według legendy opactwo benedyktyńskie założył Bolesław I Chrobry w 1006 r. Od XIV w. nazywane Świętym Krzy Ogrożem, jako że przechowywane są tu relikwie drzewa krzyża świętego, na którym miał umrzeć Jezus Chrystus. Punkt widokowy na rezerwat „Gołoborze Kobendzy”. Przejazd do Parku Rozrywki. Park Rozrywki i Miniatur - Sabat Krajno, to całoroczny ośrodek edukacyjno – rozrywkowy. Znajduje się w nim Aleja Miniatur najsłynniejszych budowli świata. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Przejazd na Podzamcze. Podzamcze Chęcińskie, Centrum Nauki Leonardo da Vinci z wystawą pt. „Człowiek- niezwykła maszyna”. Przejazd do zamku. Ruiny zamku w Chęcinach, ruiny zamku z przełomu XIII i XIV wieku. Najstarsza zachowana informacja źródłowa, pochodzi z przywileju wystawionego przez księcia Władysława Łokietka w roku 1306. Po śmierci Łokietka król Kazimierz Wielki rozbudował zamek, czyniąc zeń jedną z najpotężniejszych królewskich fortec, której przez następnych 250 lat żadne wojska nie potrafiły zdobyć.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ