Wycieczki szkolne

Krajowe

Energylandia

 

Przejazd do Energylandii, największego parku rozrywki w Polsce! Cały dzień niezapomnianej zabawy. Potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 70 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji. W Energylandii możemy korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji do woli i bez limitu! Park został podzielony na strefy:
Bajkolandia, czyli kraina dziecięcych pragnień. Dzieci przenoszą się w świat ukochanych kreskówek i filmów, niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami. Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są niezwykle bezpieczne i przyjazne.
Strefa familijna, proponuje atrakcje dla całych rodzin. W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce... Można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.
Strefa ekstremalna to fenomenalna rozrywka dla tych, którzy chcą zmierzyć się ze strachem! Dostarcza maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Królują tu Hyperion Mega Coaster, największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaste, światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów. Speed Water Coaster natomiast zachwyca przede wszystkim woją potężną wysokością - ponad 60 metrów, oraz prędkością, podczas fenomenalnego spadku w dół - 110 km/h!
Dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D, a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.
Bezpieczeństwo w Energylandii jest na najwyższym poziomie – wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie atesty. Dodatkowo park może pochwalić się certyfikatem ISO 9001. Doświadczeni i wyszkoleni pracownicy obiektu dbają o bezpieczeństwo wszystkich Gości – żadne dziecko nie opuści terenu parku, jeśli nie znajduje się pod opieką osoby dorosłej, a także nie będzie mogło skorzystać z atrakcji niedostosowanej do jego wieku lub wzrostu. Na terenie Energylandii Water Park pracuje kilkunastu doświadczonych ratowników. Powrót późnym wieczorem.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ