Wycieczki szkolne

Zagraniczne

Druskienniki – Wilno – Troki

 

Dzień I

Przejazd do Druskiennik, miasta uzdrowiskowego położonego na prawym brzegu rzeki Niemen. Wspaniały klimat, liczne źródła mineralne oraz bogate pokłady borowiny sprawiają że jest to największe i najnowocześniejsze uzdrowisko na Litwie i jedno z najlepszych uzdrowisk klimatycznych i balneologicznych w Europie. Przejazd koleją linową. Podczas podróży, przez przezroczyste okna gondoli, będzie można zobaczyć niezwykłe lasy uzdrowiska w Druskiennikach, zakola rzeki Niemen oraz wspaniałą panoramę miasta Spacer po parku zdrojowym. degustacja wód zdrojowych. Przejazd do Wilna. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

lub

Przejazd do Kowna. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zamek Kowieński, kościół św. Jerzego i klasztor bernardynów, Stare Miasto - zespół kamienic wokół rynku, ratusz, archikatedra św. Piotra i Pawła, Dom Perkuna, kościół Witolda. Muzeum Diabła. Czas do dyspozycji grupy - Aleja wolności. Przejazd do Wilna. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem m.in. Cmentarz na Rossie, kościół św. Apostołów Piotra i Pawła na Antokolu. Wjazd na Górę Trzech Krzyży. Ostra Brama, kościół św. Teresy, cerkiew św. Ducha ,zaułek gotycki: gotycki kościół św. Anny, pomnik Adama Mickiewicza, muzeum Mickiewicza., Plac Ratuszowy, Uniwersytet Wileński, na którym studiował Adam Mickiewicz, Katedra Wileńska z Kaplicą Królewską św. Kazimierza, Pałac Prezydencki. Spacer na Górę Zamkową. Czas do dyspozycji grupy na Alejach Giedymina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Trok. Zwiedzanie prastarej stolicy Wielkiego Księstwa Litewskiego księcia Giedymina. Zamek księcia Witolda, jedyny zamek wodny na Litwie. Widnieje na wszystkich litewskich widokówkach. Odpowiednik naszego Wawelu. Spacer śladami Karaimów (ulica Karaimska, cmentarz, kienesa). Powrót.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE KL ORAZ NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ