Wycieczki szkolne

Zagraniczne

Dania z klasą

 

Dzień I

Przejazd do Świnoujścia. Latarnia Morska, wejście na najwyższą latarnię na polskim wybrzeżu Bałtyku i jedną z największych w Europie. Wysokość latarni sięga 68 metrów. Fort Gerharda, żywe muzeum, gdzie można na chwilę przenieść się w czasie! Na własnej skórze poczuć co to znaczy wojskowa służba. Zwiedzanie fortecy pod opieką „podłego” pruskiego żołdaka. W czasie marszruty po terenie i wnętrzach Fortu uczestnicy poznają jego historię, przechodząc jednocześnie kilka prób, które sprawdzą kto nadaje się do wojskowej służby! Odwagi, ciemności i ... TAJEMNICA WOJSKOWA! Spacer wzdłuż portu do Stawy Młyny, punktu nawigacyjnego na falochronie, czas do dyspozycji grupy na promenadzie. Wieczorem przejazd na terminal promowy. Odprawa, zaokrętowanie uczestników na pokład, zakwaterowanie w kabinach. Kolacja. Wypłynięcie promu w morze. Czas dla grupy. Nocleg.

 

Dzień II

Przypłynięcie do Ystad w godzinach porannych. Śniadanie, opuszczenie promu. Przejazd do Malmö i krótkie zwiedzanie miasta o dwóch obliczach, gdzie wizytówką jego zabytkowej części jest Rådhuset – Ratusz zdobiący miejski rynek Stortorget oraz budynek Turning Torso, który jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Szwecji. Przejazd jednym z najdłuższych połączeń między lądami w Europie - mostem Øresund do Kopenhagi. Zwiedzanie Kopenhagi – to jedno z największych miast Skandynawii, położone malowniczo nad cieśniną Sund. Strzeże go najsłynniejsza na świecie Mała Syrenka tuż przy Przystani Królewskiej. W stolicy Danii zobaczymy także m.in. Fontannę Bogini Gefion, Pałac Amalienborg , gdzie codziennie odbywa się odprawa Gwardii Królewskiej, a także siedzibę Parlamentu – Zamek Christiansborg oraz XVIII wieczną dzielnicę portowa Nyhavn. Czas wolny. Wieczorem wyjazd z Kopenhagi i przejazd mostem Øresund do Szwecji, przejazd do Ystad. Odprawa na terminalu promowym, zaokrętowanie uczestników na pokład, zakwaterowanie w kabinach. Kolacja. Późnym wieczorem wypłynięcie promu w morze. Czas dla grupy. Nocleg.

 

Dzień III

Przypłynięcie do Świnoujścia w godzinach porannych. Śniadanie, opuszczenie promu. Przejazd do Szczecina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. M.in.: Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, Kościół św. Piotra i Pawła, Brama Królewska, pl. Żołnierza, pl. Lotników, Urząd Miejski, pl. zwycięstwa, pl. Orła Białego, miejsce urodzenia Carycy Katarzyny, Muzeum Narodowe, Pałac Klasycystyczny, Kościół św. Jana Ewangelisty, Brama Portowa. Obiad. Powrót.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ