Wycieczki szkolne

Zagraniczne

Czarnogóra i Chorwacja

 

Dzień I

Zbiórka 14.30. Wyjazd 15.00. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry i Serbię do Czarnogóry.

 

Dzień II

Przyjazd do jednego z kurortów w Czarnogórze na wybrzeżu Adriatyku. Zakwaterowanie w hotleu. Odpoczynek. Spacer po miasteczku. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Stary Bar. Miasto zostało w części zniszczone i opuszczone przez mieszkańców podczas działań artyleryjskich w czasie wojny czarnogórsko-tureckiej i w czasie późniejszego trzęsienia ziemi. W wyniku tych wydarzeń dzisiaj jest ono żywym pomnikiem historii, z widocznymi wpływami różnych kultur, które przez wieki zajmowały te tereny. Niedaleko od Starego Baru odwiedzimy najsłynniejszy pomnik przyrody w Czarnogórze – drzewko oliwne liczące ponad 2 tys. lat, uważane za najstarszą oliwkę w Europie. Przejazd do miejscowości Ulcinj. Miasteczko jest położona w przepięknej zatoce i znane ze swojego orientalnego charakteru i łączenia w jednym miejscu kultury czarnogórskiej i albańskiej. W drodze powrotnej postój na krótką kąpiel na najbardziej „fotogenicznej” wyspie Czarnogóry, św. Stefana. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

 

Dzień IV

Śniadanie. Plażowanie i odpoczynek. Czas przeznaczony do dyspozycji grupy. Obiadokolacja.

 

Dzień V

Śniadanie. Przejazd do Budvy, krótki spacer po Starówce, przejście na główny plac miasta oraz pod cytadelę. Przejazd do Kotoru, gdzie podziwiać będziemy Stare Miasto z labiryntem kamiennych uliczek oraz system fortyfikacji miejskich urodą rywalizujący z Dubrownikiem. Przejazd trasą wzdłuż Boki Kotorskiej, najpiękniejszej adriatyckiej zatoki, która niczym norweski fiord wdziera się w głąb lądu. Herceg Novi, najpiękniejsze miasto Boki Kotorskiej z architektoniczną mieszanką wpływów orientalnych, romańskich i bizantyjskich. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

Dzień VI

Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego Rzeki Krka. Spacer specjalnie wybudowanymi platformami, pośród tarasowo położonych jezior, połączonych niezliczonymi wodospadami. Dla chętnych możliwość kąpieli pod największym wodospadem Skradinskim Bukiem. Przejazd do hotelu w okolicach Zagrzebia. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

Dzień VII

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Zagrzebia, stolicy Chorwacji. Spacer przez główny plac plac bana Jelačiča z fontanną z XVII w. do Kaptolu - najstarszej części miasta. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Powrót w godzinach nocnych.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Poniżej przykładowe ceny:

 

wyjazd z Poznania i okolic:

  • 1240 zł + 100 €/os. dla grupy 44 uczniów + 4 opiekunów
  • 1300 zł + 100 €/os. dla grupy 40 uczniów + 4 opiekunów 

wyjazd z Bydgoszczy i okolic:

  • 1265 zł + 100 €/os. dla grupy 44 uczniów + 4 opiekunów
  • 1325 zł + 100 €/os. dla grupy 40 uczniów + 4 opiekunów 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ