Wycieczki szkolne

Krajowe

Bieszczady

 

Dzień I

Wyjazd w kierunku Soliny. Rejs statkiem turystycznym po Zalewie Solińskim, zwiedzanie największego zbiornika retencyjnego w Polsce. Spacer po Solinie. Zwiedzanie Zapory Solińskiej. Przejazd do Myczkowiec. Wejście na zaporę wodną na Sanie w Myczkowcach. Spacer ścieżką geologiczną u podnóża pomnika przyrody „Skałki Myczkowieckie”, zwiedzanie 160 miniatur drewnianych świątyń karpackich z obszarów przygranicznych Polski – Słowacji i Ukrainy. Obiadokolacja

 

Dzień II

Śniadanie. Całodzienna wycieczka piesza na Połoninę Wetlińską do schroniska Chatka Puchatka, skąd można podziwiać panoramę na szczyty Bieszczad. Powrót do ośrodka wypoczynkowego.Przejazd do Polańczyka, pięknego miasteczka o statusie uzdrowiska leżącego na skraju Beskidów. Obiadokolacja. Ognisko.

 

Dzień III

Śniadanie. Wycieczka trasą ,,Dużej Pętli Bieszczadzkiej”. Ustrzyki Dolne, zwiedzanie miasteczka. Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Przejazd do Lutowisk: Lutowiska, miejsce widokowe. Galeria w Starym Kinie z wyrobami rękodzieła artystycznego. Przejazd do zejścia Sanu i Wołosatego z gawrą niedźwiedzia. Przejazd do Mucznego, zagroda pokazowa żubrów i ekspozycja fauny bieszczadzkiej. Przełęcz Wyżna, panorama na Bieszczady. Ustrzyki górne - Przełęcz 855 m pod Połoniną Caryńską. Spacer do Bacówki PTTK pod Małą Rawką widokowym grzbietem Wyżniańskiego Wierchu. Cisna, umocnienia z 1945 r. na wzgórzu Betlejemka. Możliwy czas na przekąskę w restauracji U Karnasów. Baligród, czołg T-34 oraz cmentarz wojskowy z II wojny światowej, ruiny cerkwi greckokatolickiej. Obiadokolacja.

 

Dzień IV

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zwiedzanie Łańcuta z przewodnikiem, pałac i wozownia. Pałac w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Poniżej przykładowe ceny:

 

wyjazd z Poznania i okolic:

  • 580 zł/os. dla grupy 44 uczniów + 4 opiekunów
  • 610 zł/os. dla grupy 40 uczniów + 4 opiekunów 

wyjazd z Bydgoszczy i okolic:

  • 580 zł/os. dla grupy 44 uczniów + 4 opiekunów
  • 610 zł/os. dla grupy 40 uczniów + 4 opiekunów 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ

POLECAMY RÓWNIEŻ