Wyjazdy firmowe

Zagraniczne

Berlin Weihnachtsmarkt – Jarmark Świąteczny

 

Dajmy się oczarować zimowej magii Berlina na tradycyjnych jarmarkach świątecznych. Berlin, zachwyci wszystkich imprezami kulturalnymi, nieskończoną ofertą handlową i nadzwyczajnymi atrakcjami zimowymi. Zobaczymy m.in. jeden z najbardziej fascynujących jarmarków w centrum miasta – Gendarmenmarkt.

 

East Side Gallery, fragmenty Muru Berlińskiego, galeria-pomnik dla wolności stworzony przez artystów z całego świata na fragmencie Muru Berlińskiego o długości 1300 m, usytuowanym niedaleko Dworca Wschodniego w Berlinie. Alexanderplatz z Zegarem Świata, Kościół Mariacki i Katedra Berlińska. Jarmark – Gendarmenmarkt testowanie grzanego wina (fakultatywnie). Aleja Unter den Linden (Pod Lipami), historycznie główna ulica Berlina. Brama Brandenburska, zabytkowa budowla w Berlinie, symbol Pokoju i Wolności, zaprojektowana przez niemieckiego architekta, pochodzącego z Kamiennej Góry Carla Gottharda anghansa. Reichstag, budynek niemieckiego Bundestagu, zbudowany w neogotyckim stylu w latach 1884-1994 z charakterystyczną szklana kopułą. Siegesäule, niemiecka kolumna znajdująca się w parku Großer Tiergarten. Przejazd do dzielnicy Charlottenburg. Czas wolny na zakupy i jarmarki – Kudamm, Europa Center, KaDeWe. 

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami. 

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

UBEZPIECZENIE KL

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ