Wyjazdy firmowe

Zagraniczne

Bawaria i Tyrol

 

Dzień I

Wyjazd w godzinach nocnych. Przejazd do Bambergu, miasta wpisanego na listę UNESCO. Zobaczymy między innymi Klein Venedig (mała Wenecja), czyli malownicze rybackie domki nad rzeką Regnitz, Stary Ratusz, Plac Katedralny, Cesarską Katedrę z rzeźbami, a także pałac biskupi – Alte Hofhaltung. Zwiedzimy również Neue Residenz – pałac barokowy zbudowany na początku XVIII wieku jako siedziba biskupów Bamberskich oraz piękny kościół na wzgórzu Stephansberg. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd do stolicy Bawarii i jednocześnie jej największego miasta – Monachium, zwiedzanie monachijskiej starówki, wizyta m.in. w słynnym Frauenkirche – Kościele Mariackim, będącym symbolem stolicy Bawarii, Kolumna Mariacka, Nowy i Stary Ratusz, Odeonsplatz – miejsce puczu hitlerowskiego. Rezydencja Książąt i Królów Bawarskich, gmach Bawarskiej Opery Narodowej. Możliwość zobaczenia imponującego Muzeum BMW i przejazd pod stadion Allianz Arena, gdzie swoje mecze rozgrywa Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień III

Śniadanie. Przejazd w Alpy Bawarskie. Zwiedzanie bajkowego zamku Neuschwanstein, który został zbudowany od podstaw na rozkaz „szalonego” króla Bawarii – Ludwika II Wittelsbacha. Zamek wykorzystany później przez Disneya jako pierwowzór zamku Śpiącej Królewny. Zamek Hohenschwangau (z zewnątrz). Postój w miasteczku zaliczanym do najpiękniejszych w Bawarii, czyli Garmisch-Partenkirchen. Spacer po mieście. Czas do dyspozycji grupy. Widok na Zugspitze, najwyższy szczyt niemieckich gór. Skocznia narciarska (z zewnątrz), gdzie co roku odbywa się Turniej Czterech Skoczni. Obiadokolacja i nocleg

 

Dzień IV

Śniadanie. Całodzienna wycieczka autokarowa Wysokogórską Trasą Alpejską. Trasa rozpoczyna się od 805 m n. p. m., a kończy na 2572 m n. p. m. Jest to niebywale widowiskowa i różnorodna trasa, którą zapewnia zmieniająca się szata roślinna. Te górskie widoki zachwycą każdego! Zobaczymy: punkt widokowy Edelweissspitze (2572 m n.p.m.). To wspaniałe miejsce, gdzie przez cały rok leży śnieg oraz roztacza się wspaniały widok na ponad 30 trzytysięczników. Alpejskie Muzeum Przyrodnicze. Punkt widokowy, na najwyższy szczyt Austrii – Grossglockner (3798 m) oraz na najdłuższy we wschodnich Alpach lodowiec Pasterze. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień V

Śniadanie. Przejazd do stolicy Tyrolu – Innsbrucka. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem m.in.: słynny Złoty Dach, Hofburg, starówka, skocznia narciarska Bargisel, na której odbywają się coroczne konkursy Turnieju Czterech Skoczni (dla chętnych). W drodze powrotnej zobaczymy Rattenberg, miasteczko słynące z niezwykle pięknej zabudowy. Jest to najmniejsze miasto zarówno pod względem powierzchni jak i liczby mieszkańców w Austrii. Powrót do ośrodka. Czas do dyspozycji grupy. Możliwość wjazdu wyciągiem na górę, z której roztacza się widok na dolinę Wildschonau i Alpy (z powrotem możliwość zjazdu wyciągiem lub piesze zejście szlakiem). Obiadokolacja. Biesiada z Tyrolskim pokazem tańca i śpiewu w wykonaniu miejscowego muzyka. Nocleg.

 

Dzień VI

Śniadanie. Wodospady Krimmle, największe wodospady w Europie, jedna z najciekawszych atrakcji przyrodniczych Austrii. Zwiedzanie Zell am See, jednego z najpiękniej zachowanych historycznych miast, które charakteryzuje się małymi uliczkami i nostalgiczny nastrojem. Znajduje się w dolinie jeziora Zeller See, u podnóża szczytów Schmittenhöhe i gór Parku Narodowego Hohe Tauern. Nad miastem króluje majestatyczny szczyt Kitzsteinhorn – Lodowiec (3203 m.n.p.m). W drodze powrotnej możliwość zwiedzania miasta Kufstein, położonego nad rzeką Inn pomiędzy górami Kasier a Alpami Bawarskimi. Znajduje się tu prześliczna mała starówka oraz imponująca twierdza Festung Kufstein, która jest jednym z najważniejszych historycznych zabytków w Tyrolu. Warty uwagi jest również unikatowy, ogromny teren wokół fortecy oraz największe organy stojące na zewnątrz, liczące ponad 5.000 piszczałek. Czas do dyspozycji grupy lub zwiedzanie twierdzy. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień VII

Wykwaterowanie. Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Prien nad jezioro Chiemsee. Rejs na wyspę Hereninsel, na której znajduje pałac Herrenchiemse uznawany za prawie wierna kopia pałacu wersalskiego oraz największe dzieło Ludwika II. Muzeum pamiątek po królu. Spacer po parku. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

UBEZPIECZENIE KL

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ