Wyjazdy firmowe

Zagraniczne

Andaluzja

 

Dzień I

Zbiórka na lotnisku. Przelot do Malagi, przejazd do centrum miasta. Zwiedzanie z przewodnikiem. Nadmorska Malaga jest jednym z największych hiszpańskich miast i drugim największym miastem regionu Andaluzja. Na starówce zobaczymy katedrę, miejski ratusz oraz przejdziemy się najbardziej reprezentacyjną ulicą Calle Marqués de Larios, opcjonalnie spacer do twierdzy Alcazaba. Przejazd do hotelu nad morzem. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie słynnego andaluzyjskiego miasteczka Mijas, jest to malownicze białe miasteczko ukryte wśród wzgórz Costa del Sol, słynące z oślich taksówek. Następnie przejazd do Rondy jednego z najstarszych miasteczek Hiszpanii. Zwiedzanie Plaza de Toros, jednej z najstarszych aren corridy. Spacer po mauretańskiej starówce: widowiskowy XVIII-wieczny Nowy Most, z którego rozpościera się imponujący widok na 130-metrową przepaść wąwozu Tag, w którym przepływa rzeka Guadalevín, Plaza Duquesa de Parcent – najbardziej malowniczy plac miasta z ratuszem. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Przejazd do Gibraltaru, jednego z najbezpieczniejszych miejsc na świecie. Największą atrakcją Gibraltaru jest słynna Skała Gibraltarska. Oprócz widoków i słynnych magotów znajdziemy tam jeszcze kilka ciekawych atrakcji, w tym tunele wydrążone podczas Wielkiego Oblężenia i II Wojny Światowej czy jaskinię św. Michała. Zwiedzanie jaskini wykorzystywanej dziś jako sala koncertowa. Spacer po centrum miasta. Zobaczymy również najbardziej wysunięta na południe część Gibraltaru, która nosi nazwę Europa Point. Jest to jednocześnie jeden z najdalej wysuniętych na południe punktów naszego kontynentu. odsłonięty w 2013 roku pomnik poświęcony generałowi Władysławowi Sikorskiemu. Po zwiedzaniu czas na zakupy w strefie wolnocłowej. W drodze powrotnej postój w najbardziej luksusowym hiszpańskim porcie Marbella, do którego co roku przyjeżdżają możni z całego świata. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

 

Dzień IV

Śniadanie. Przejazd do Granady. Zwiedzanie Alhambry, warownego zespołu pałacowego zbudowanego w XIII w. przez Nasrydów i rozbudowany w XIV w.; Katedra, Santa María de la Encarnación, gotycko –renesansowa z XVI–XVIII w.; wnętrze o dług. 116 m, szer. 67 m, pięcionawowe, bogato zdobione rzeźbami, obrazami i wyposażone w dzieła sztuki, Pałac Karola V, największy obiekt w kompleksie Alhambry, uważany za najpiękniejsze dzieło renesansu poza Włochami. Spacer dzielnica arabską Albaicín. Następnie przejazd do Lanjaron, malownicze uzdrowisko z ruinami zamku, słynące z wód mineralnych. Wizyta w regionie, gdzie dojrzewa najlepsza regionalna szynka – jamón ibérico – i degustacja specjalności regionu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

 

Dzień V

Śniadanie, przejazd do Nerja, jednej z piękniej położonych miejscowości wybrzeża Andaluzji. Podziwianie widoków z otoczonego palmami punktu widokowego Balkon Europy, zawieszonego na cyplu nad Morzem Śródziemnym. Przejazd do pobliskich Cueva de Nerja, zespołu jaskiń ze wspaniałymi stalaktytami, stalagmitami i malowidłami naskalnymi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

 

Dzień VI

Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do Sewilli. Zwiedzanie największego miasta w Andaluzji, Plac Hiszpański, reprezentacyjny i najważniejszy plac miasta. Spacer uliczkami dzielnic San Bartolome i Santa Cruz, dawnej dzielnicy żydowskiej. Wizyta w Alcazarze, który od VIII w. pełni rolę Pałacu Królewskiego, jego piękne mauretańskie wnętrza otoczone są wspaniałymi ogrodami. Zwiedzanie katedry, jednej z największych gotyckich świątyń świata, ze słynną wieżą Giraldą, która była minaretem XII-wiecznego meczetu. Na trasie również: Park Marii Luizy z piękną zabudową z Wystawy Iberoamerykańskiej z 1929 r. oraz Plac Hiszpański. Spacer do Plaza de Torros, Areny walki byków i zwiedzanie mieszczącego się w niej muzeum korridy. Po zwiedzaniu przejazd na lotnisko i przelot.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Skontaktuj się z nami. 

 

CENA ZAWIERA:

PRZELOT SAMOLOTEM

TAK

PRZEJAZD AUTOKAREM ORAZ OPŁATY DROGOWE I PARKINGOWE

TAK

BAGAŻ PODRĘCZNY ( 55X40X20 CM )

TAK

TRANSFER Z LOTNISKA MALAGA AGP DO HOTELU

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

UBEZPIECZENIE KL i NNW

TAK

OPIEKĘ PILOTA I USŁUGI MIEJSCOWYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

TRANSPORT AUTOKAREM NA TERENIE HISZPANII

TAK

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ