Wycieczki szkolne

Zagraniczne

Jarmark świąteczny w Poczdamie

 

Poczdam, pomimo bliskiego sąsiedztwa z ogromnym Berlinem, zachował urok „miasta-ogrodu” - pełnego rezydencji, pałaców i nastrojowych zakamarków. Tutaj czas płynie swoim tempem, a odwiedzającego obejmuje wręcz atmosfera stoickiego spokoju i królewskiego dostojeństwa zarazem.

Przejazd do Poczdamu, stolicy Brandenburgii. Spacer po ogrodach pałacu Sanssouci. Dziedziniec pałacu Cecilienhof, jedna z najwspanialszych niemieckich rezydencji, miejsce konferencji poczdamskiej. Stare miasto z jego najważniejszymi zabytkami: Kościołem Mikołaja, Starym Ratuszem, Dzielnicą Holenderską, dzielnicą rosyjskich śpiewaków – Aleksandrówką.
Odwiedzimy jeden jarmark bożonarodzeniowy na ulicy Brandenburskiej, kilkadziesiąt straganów z pamiątkami, scena wraz z torem dla łyżwiarzy i efektowna, świetlna iluminacja doskonała do pamiątkowych zdjęć oraz drugi w Dzielnicy Holenderskiej.
Dla miłośników przyrody możliwość wizyty w „Biosfera”, spacer w otoczeniu tropikalnej roślinności. Dżungla z bardzo wiernym odtworzonym klimatem lasów równikowych, ich temperaturą i wilgotnością powietrza, z ponad 20 000 roślin i wieloma gatunkami zwierząt. (dodatkowo płatne 6 €/os.)

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać  do preferencji, wieku czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ