Pielgrzymki

Zagraniczne

Pielgrzymka po Wschodniej Polsce

 

Dzień I

Przejazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie najcenniejszych zabytków miasta. Przejazd do Lublina i zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja.

 

Dzień II

Śniadanie. Lublin - spacer po Starym Mieście: Katedra, Zamek Królewski z Kaplicą Zamkową, Trybunał, Brama Krakowska. Przejazd do Kozłówki. Msza Św. w kaplicy pałacowej. Zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Zamoyskich. Powrót do Lublina. Obiadokolacja.

 

Dzień III

Śniadanie. Przejazd do Zamościa. Zwiedzanie perły polskiego renesansu: dawny Pałac Zamoyskich, Akademia Zamoyskich, Rynek Wielki z Ratuszem, Katedra, Rynek Wodny, Kościół Franciszkanów, Synagoga, Rynek Solny. Przejazd do Krasnobrodu. Sanktuarium i dawny klasztor dominikanów z cudownym obrazem Matki Bożej Krasnobrodzkiej. Msza Św. Powrót do Zamościa. Obiadokolacja.

 

Dzień IV

Śniadanie. Przejazd do Zwierzyńca. Po drodze postój w Zwierzyńcu (Klasycystyczny zespół budynków Ordynacji Zamoyskich, pałac plenipotenta, kościółek św. Nepomucena na wyspie) oraz w urokliwym miasteczku Roztocza – Szczebrzeszynie. Przejazd do Sandomierza. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Brama Opatowska, rynek, ratusz, zespół klasztorny Dominikanów, zamek, katedra. Msza Święta. Przejazd do Opatowa. Obiadokolacja.

 

Dzień V

Przejazd do Ujazdu. Zwiedzanie zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Msza Święta na zakończenie pielgrzymki w Bazylice Św. Trójcy na Świętym Krzyżu. Powrót do Poznania w godzinach wieczornych.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy oraz liczby opiekunów
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski!

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BILETY WSTĘPÓW

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE NNW

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

BIURO PIELGRZYMKOWE

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ