Pielgrzymki

Zagraniczne

Włochy w pigułce - Pielgrzymka

 

Dzień 1

Przejazd do Wiednia. Krótkie zwiedzanie wiedeńskiego Ringu (Opera, Gmachy Muzeum Historii Naturalnej i Historii Sztuki, Parlament, Nowy Ratusz, Hofburg, Katedra Św. Szczepana). Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 2

Śniadanie. Przyjazd do Wenecji – zwiedzanie miasta: Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, spacer do mostu Rialto. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do Loreto. Nawiedzenie Bazyliki MB. Sanktuarium Świętego Oblicza w Manopello. Przejazd do San Giovani Rotondo. Nawiedzenie miejsc związanych z życiem i działalnością św. Ojca Pio, modlitwa przy Jego grobie. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd na górę Gargano do Monte Sant Angelo. Nawiedzenie jednego z najważniejszych w Kościele katolickim sanktuariów św. Michała Archanioła. Przejazd na Monte Cassino. Nawiedzenie klasztoru Benedyktynów oraz Cmentarza Żołnierzy Polskich. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 5

Śniadanie. Bazylika św. Pawła za Murami. Bazylika św. Jana na Lateranie. Spacer wśród najcenniejszych zabytków Rzymu (Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie). Przejazd na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 6

Śniadanie w formie suchego prowiantu. Nawiedzenie Bazyliki św. Piotra, modlitwa przy grobie św. Jana Pawła II. Czas wolny na Watykanie. Spacer do Zamku Anioła, czas na kawę i lody na Placu Navona, Pantheon. Katakumby św. Kaliksta. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 7

Śniadanie. Przejazd do Cascii – nawiedzenie Sanktuarium św. Rity. Przejazd do Asyżu. Nawiedzenie klasztoru o.o Franciszkanów, Bazyliki św. Klary, Bazyliki Santa Maria deli Angeli. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień 8

Śniadanie. Zwiedzanie Padwy: Plac Prato della Valle, Kościół św. Justyny, Piazza delle Erbe, Bazylika św. Antoniego.

 

Dzień 9

Śniadanie. Powrót do Polski. Po drodze Sanktuarium Patronów Europy św. Cyryla i Metodego. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach nocnych.

 

Programy są propozycjami ramowymi. Atrakcje możemy dobrać do preferencji, wieku, czy możliwości finansowych grupy.

 

Ceny ustalane są indywidualnie, zależnie od:
• miejsca wyjazdu
• liczebności grupy
• terminu wyjazdu
• wybranych atrakcji

Organizujemy wyjazdy z całej Polski.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

NOCLEGI I WYŻYWIENIE WG. PROGRAMU

TAK

LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW

TAK

UBEZPIECZENIE KL i NNW

TAK

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ