Wyjazdy indywidualne

Zagraniczne

Las Vegas WSOP – American Dream

* Wyjazd wstrzymany do odwołania.

 

Dzień I 
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot do Las Vegas. Transfer z lotniska do hotelu. Transfer do hotelu. Przylot tego samego dnia.

 

Dzień I-X 
Dziesięć dni, podczas których każdy z uczestników będzie mógł spełnić swoje marzenia i zagrać w jednym z turniejów WSOP! M.in. Colossus z wpisowym 400 $, Crazy Eights 8-Handed z wpisowym 888 $, Mini Main Event z wpisowym 1000 $. Poza grami na World Series Of Poker będzie można pograć turnieje rozgrywane w innych kasynach, w większości nam znanych z relacji pokerowych czy z filmów akcji.

 

Dzień XI 
Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Las Vegas. Wylot do Polski.

 

Termin: wstrzymano do odwołania 
Cena: 4300 zł + 620 $ (cena na rok 2020)

 

Cena zawiera: bilety lotnicze na trasie Warszawa – Las Vegas – Warszawa, bagaż podręczny do 10 kg, bagaż główny do 23 kg, posiłki na pokładzie samolotu, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, opiekę pilota, 10 noclegów w Hotelu Circus Circus, Resort Fee, podatki USA, bezprzewodowy Internet w pokoju, dostęp do centrum fitness, bezpłatne połączenia lokalne, korzystanie z udogodnień strefy Splash, ubezpieczenie KL 10 000 €, NNW 2000 € bagaż podróżny 200 €, opłatę klimatyczną, opłaty rezerwacyjne, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

 

Hotel Circus Circus *** Las Vegas
Pokoje znajdują się w 29-piętrowej wieży Skyrise Tower. Sa to pokoje o powierzchni 35 m², położone w pobliżu basenów i budynku Adventuredome, wyposażone są w materace typu pillow-top, telewizor z płaskim ekranem i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka typu Queen.

 

W trakcie pobytu będą organizowane wyjazdy fakultatywne. Nie samym pokerem pokerzysta żyje 😊

 

Przykładowe wyjazdy:

 

Wielki Kanion Kolorado (Grand Canion)
Wyjazd z Las Vegas w kierunku Wielkiego Kanionu. Wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Wielkiego Kanionu. Kanion Kolorado to największy przełom rzeki na Świecie, długi na 445 km, szeroki na 29 km i głęboki na 1867 metrów. Postoje w najciekawszych punktach widokowych m.in. Eagle Point, gdzie znajduje się sklep z pamiątkami oraz niesamowity Skywalk. Zobaczymy fantastyczny widok na skały w kształcie orła i udaj się na sam brzeg kanionu. Następnie zobaczymy Guano Point. Miejsce zachwyca widokami. Jeśli będzie możliwość przejdziemy błotnym szlakiem gdzie rozpościerają się kolejny spektakularne widok na Kanion. W drodze powrotnej zatrzymamy się przy Zaporze Hoovera. Niegdyś największa elektrownia wodna na świecie. Wybudowana w 1935 roku tama była największą budowlą na Świecie. Do dziś funkcjonuje, robi ogromne wrażenie i zaopatruje miasto w energię elektryczną i wodę. Przespacerujemy się po tamie i zobaczymy Jezioro Mead. Powrót do Las Vegas.

 

Kaniony Bryce i Zion
Wyjazd z Las Vegas ok. godz. 6:00 na północny wschód w kierunku granicy z Utah. Park Narodowy Zion, odkryty przez osadników Mormona w XIX wieku, leży na skrzyżowaniu Płaskowyżu Kolorado, Great Basin i pustyni Mojave w południowo-zachodnim Utah. Obejmuje 229 mil kwadratowych spektakularnego krajobrazu z rzeźbionymi kanionami i strzelistymi klifami. Po 3 godzinach zwiedzania odpoczynek i lunch. Bryce Canyon to druga część trasy z niesamowitymi widokami. Bryce Canyon jest ogromnym naturalnym amfiteatrem, stworzonym przez erozję na wschodniej stronie Paunsaugunt Plateau. Wyróżniają go geologiczne struktury, zwane hoodoos. Są to czerwone, pomarańczowe i białe wieże, przypominające postaci mnichów. Różowa gleba i sosny ponderosa dodają charakterystycznego uroku. Trasa obejmie 2 godzinną wędrówkę. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:

BILETY LOTNICZE NA TRASIE WARSZAWA – LAS VEGAS – WARSZAWA

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

BAGAŻ PODRĘCZNY DO 10 KG, BAGAŻ GŁÓWNY DO 23 KG

TAK

POSIŁKI NA POKŁADZIE SAMOLOTU

TAK

TRANSFERY Z LOTNISKA DO HOTELU I Z HOTELU NA LOTNISKO

TAK

UBEZPIECZENIE NNW 2000 € ORAZ KL 10 000 €

TAK

10 NOCLEGÓW

TAK

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ