Pielgrzymki

Zagraniczne

Barcelona i Lourdes

 

Dzień I

Transfer na lotnisko. Wylot do Hiszpanii. Przylot do Katalonii i przejazd do Montserrat. Nawiedzenie słynnego klasztoru położonego w centrum górskiego masywu. Msza Św. Przejazd do Andory na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień II

Śniadanie. Msza Św. w Sanktuarium Meritxell – sanktuarium Patronki Andory. Spacer po starym mieście. Przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Wieczorem udział w procesji ze świecami.

 

Dzień III

Śniadanie. Msza Św. i Droga Krzyżowa. Czas wolny, dla chętnych kąpiel w wannach z cudowną wodą. Spacer po Lourdes (młyn de Boly, Le Cachot, Pawilon św. Masymiliana, dom rodzinny Soubirous). Obiadokolacja. Uczestnictwo w uroczystościach religijnych. Nocleg.

 

Dzień IV

Śniadanie. Przejazd do Twierdzy Carcassonne. Spacer po średniowiecznej warowni do zamku Château Comtal oraz bazyliki St-Nazaire. Przejazd na obiadokolację i nocleg na Costa Brava.

 

Dzień V

Śniadanie. Całodzienny odpoczynek na Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień VI

Śniadanie. Przejazd do Girony - miasta z najlepiej zachowaną średniowieczną starówką w Hiszpanii: Katedra Santa Maria, Kolegiata Sant Feliu, łaźnie arabskie oraz dzielnica żydowska. Powrót na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień VII

Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Ufortyfikowany zamek na Montjuic. Barri Gotic - najstarsza dzielnica miasta. Bazylika Sagrada Familia, Casa Mila, Park Guell, La Rambla. Obiadokolacja i przejazd na lotnisko. Przelot i zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach nocnych.

 

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

TRANSFER NA LOTNISKO

TAK

OPŁATY LOTNISKOWE

TAK

PRZELOT SAMOLOTEM

TAK

6 ŚNIADAŃ I 6 OBIADOKOLACJI

TAK

6 NOCLEGÓW W HOTELU ***

TAK

MAŁY BAGAŻ PODRĘCZNY, DUŻY BAGAŻ PODRĘCZNY DO 10 KG

TAK

UBEZPIECZENIE KL ORAZ NNW DO 30 000 EURO

TAK

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ