Pielgrzymki Marideo

Zagraniczne

Barcelona i Lourdes

 

Dzień I

Transfer na lotnisko. Wylot do Hiszpanii. Przylot do Katalonii i przejazd do Montserrat. Nawiedzenie słynnego klasztoru położonego w centrum górskiego masywu. Msza Św. Przejazd do Andory na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień II

Śniadanie. Msza Św. w Sanktuarium Meritxell – sanktuarium Patronki Andory. Spacer po starym mieście. Przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Wieczorem udział w procesji ze świecami.

 

Dzień III

Śniadanie. Msza Św. i Droga Krzyżowa. Czas wolny, dla chętnych kąpiel w wannach z cudowną wodą. Spacer po Lourdes (młyn de Boly, Le Cachot, Pawilon św. Masymiliana, dom rodzinny Soubirous). Obiadokolacja. Uczestnictwo w uroczystościach religijnych. Nocleg.

 

Dzień IV

Śniadanie. Przejazd do Twierdzy Carcassonne. Spacer po średniowiecznej warowni do zamku Château Comtal oraz bazyliki St-Nazaire. Przejazd na obiadokolację i nocleg na Costa Brava.

 

Dzień V

Śniadanie. Całodzienny odpoczynek na Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień VI

Śniadanie. Przejazd do Girony - miasta z najlepiej zachowaną średniowieczną starówką w Hiszpanii: Katedra Santa Maria, Kolegiata Sant Feliu, łaźnie arabskie oraz dzielnica żydowska. Powrót na obiadokolację i nocleg.

 

Dzień VII

Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Ufortyfikowany zamek na Montjuic. Barri Gotic - najstarsza dzielnica miasta. Bazylika Sagrada Familia, Casa Mila, Park Guell, La Rambla. Obiadokolacja i przejazd na lotnisko. Przelot i zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach nocnych.

 

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

 

Cena: 1300 zł + 450 euro 
Cena w euro uzależniona jest od ilości uczestników.

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM

TAK

OPIEKĘ PILOTA

TAK

TRANSFER NA LOTNISKO

TAK

OPŁATY LOTNISKOWE

TAK

PRZELOT SAMOLOTEM

TAK

6 ŚNIADAŃ I 6 OBIADOKOLACJI

TAK

6 NOCLEGÓW W HOTELU ***

TAK

MAŁY BAGAŻ PODRĘCZNY, DUŻY BAGAŻ PODRĘCZNY DO 10 KG

TAK

UBEZPIECZENIE KL ORAZ NNW DO 30 000 EURO

TAK

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta, zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wycieczki

BIURO PIELGRZYMKOWE

+48 52 340 18 48

ZADZWOŃ!

PROMOCJE

POLECAMY RÓWNIEŻ